Nie lubimy cwaniaków
Warto podczas rozmowy wstępnej w sprawie pracy zrobić wrażenie pewnego siebie i twardo stąpającego człowieka. Do duża zaleta jeżeli potrafimy tak właśnie się zachować w sytuacji tak bardzo stresującej jaką jest rozmowa kwalifikacyjna.
Niektórzy jednak mają jeszcze dalej idącą wiarę we własne możliwości. Niestety czasami bywa tak, że przeobraża się ona w niemile widziane i nielubiane wręcz cwaniactwo.
Postawa taka nie tylko zniechęca prowadzącego rozmowę, ale prowokuje wręcz do przysłowiowego „sprowadzenia na ziemię” zbyt szalejącego kandydata. Pozycja cwaniaka dodatkowo budzi wrażenie niegodnego zaufania, ślizgającego się i wymigującego się z obowiązków a także leniwego.
Kandydat, który cwaniakuje już podczas rozmowy o pracę może też nie być potraktowany poważnie. Co innego jeśli takie zachowanie wynika ze stresu czy błędnego przekonania.
Jeżeli aplikant jest w stanie nad tym pracować i wykazuje chęć zmiany na korzyść firmy taką szansę na pracę może otrzymać. Dlatego warto być nieco skromniejszym aniżeli zrobić z siebie pajaca.
wyroby hutnicze
Polecane artykuły
Nienachalna forma reklamy, czyli reklama natywna
Reklama natywna to specyficzna forma reklamowa, która z powodzeniem może być wykorzystywana przy internetowych akcjach marketingowych. Warto bliżej przyjrzeć się jej specyfice, by móc w pełni korzystać z jej możliwości. Reklama natywna to przede wszystkich reklama nienachlana. Musi współgrać z char
Aplikacja mobilna. Jak wypromować ją w Internecie?
Przy promowaniu aplikacji mobilnych warto wykorzystać różne narzędzia internetowe, które pozwolą zdobyć nowych klientów. Na początku należy rozplanować działania marketingowe i dostosować je do konkretnej grupy odbiorców. Podstawowym krokiem jest właściwy opis aplikacji mobilnej. Ma być on krótki,