Zbyt duża euforia podczas rozmowy
Bardzo dobrze, jeśli kandydat na nowe stanowisko w firmie ma dużo świeżej i pozytywnej energii. To pozytywnie wpływa na jego odbiór podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Należy jednak jak we wszystkim zachować pewien umiar. Kandydat, który zbyt mocno się emocjonuje, podnosi głos, wchodzi rozmówcy w zdanie czy też energicznie wymachuje rękoma w napływie fascynacji może nie być dobrze oceniony.
Robi wtedy wrażenie nadpobudliwego, łatwo emocjonującego się oraz nie do końca zrównoważonego. To sygnał dla osoby przeprowadzającej rozmowę, że trzeba do tego aspiranta podejść z dystansem i dozą nieufności. Warto zatem, jeśli mamy ku temu skłonności skutecznie wyciszyć się przez rozmową i skupić się na przyjęciu zrównoważonej i spokojniejszej postawy. To może uratować sytuację i wyrobić wrażenie bardziej pozytywne aniżeli roztrzepanego narwańca.
Ważne, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, dostać posadę i móc udowodnić swoje prawdziwe umiejętności, mimo niektórych wad jakie posiadamy.
odkuwka swobodnie kuta
Polecane artykuły
Nienachalna forma reklamy, czyli reklama natywna
Reklama natywna to specyficzna forma reklamowa, która z powodzeniem może być wykorzystywana przy internetowych akcjach marketingowych. Warto bliżej przyjrzeć się jej specyfice, by móc w pełni korzystać z jej możliwości. Reklama natywna to przede wszystkich reklama nienachlana. Musi współgrać z char
Aplikacja mobilna. Jak wypromować ją w Internecie?
Przy promowaniu aplikacji mobilnych warto wykorzystać różne narzędzia internetowe, które pozwolą zdobyć nowych klientów. Na początku należy rozplanować działania marketingowe i dostosować je do konkretnej grupy odbiorców. Podstawowym krokiem jest właściwy opis aplikacji mobilnej. Ma być on krótki,